Οι μαθητές μας όλων των επιπέδων και ηλικιών, μας δίνουν χαρά και ικανοποίηση με τις επιτυχίες τους! Σε αυτή την σελίδα θα ενημερώνεστε για τα επίσημα αποτελέσματα των εξετάσεων.

Exam Results 2016-2017

Young Learners – CAMBRIDGE Computer-based exams

A Class (A1.2) – Movers

1. Αρτοπούλου Νίκη
2. Καλημέρη Μαρία
3. Horanlli Donaldo
4. Τασιοπούλου Γεωργία
5. Κουστένης Κωνσταντίνος
6. Καγιούλης Αγγελής
7. Ξενοδημητρόπουλος Κωνσταντίνος
8. Καπουράνης Λεωνίδας
9. Μπουρτσουκλής Βασίλειος
10. Χρονόπουλος Νικόλαος

B Class (A2) – Flyers

1. Οικονόμου Παναγιώτα
2. Τσιάμας Ηλίας
3. Μπατίτσας Νικόλαος
4. Μαρούλης Μάριος

C Class (B1.1) – KET for Schools

1. Σμυρνιώτη Ολυμπία Pass with Distinction (επίπεδο PET)
2. Οικονόμου Φώτιος
3. Τασιοπούλου Ισμήνη
4. Τασιοπούλου Αθανασία
5. Δημητρέλης Διαμαντής Pass with Merit
6. Γεωργοπούλου Ευγενία Pass with Distinction (επίπεδο PET)
7. Παπαηλίου Δημήτριος
8. Μπεντεβής Κυριάκος Pass with Merit

D Class (B1.2) – PET for Schools

1. Καλημέρης Ιωάννης Pass with Merit
2. Μιχαλοπούλου Πόπη-Ελένη Pass with Distinction (επίπεδο Β2)
3. Μπάλος Παναγιώτης

B2

1. Σμυρνιώτη Αικατερίνη (High pass Speaking: 895) – ECCE
2.  Χαραλαμπόπουλος Παντελής – ECCE
3. Μαρινοπούλου Αικατερίνη – ECCE
4. Κανελλοπούλου Μαρία (HP Listening: 880/ HP GVR: 840) ΣΤ’ Δημοτικού – ECCE
5. Κανελλόπουλος Νικόλαος (High pass Listening: 925/ HP GVR: 890) – ECCE
6. Θεολόγου Αγγελική- ECCE
7. Πράνταλος Χρύσανθος (High pass Speaking: 1000)- ECCE
8. Καδά Κωνσταντίνα – Βασιλική (ESB)
9. Χαραλαμποπούλου Ελισάβετ (ESB)
10. Λιακόπουλος Κωνσταντίνος (ESB)
11. Καλογεροπούλουλου Δήμητρα (Ενήλικας ΤΙΕ)
12. Κοσκινά Γαρυφαλλιά (Ενήλικας ΤΙΕ)
13. Ντελοπούλου Βασιλική (Ενήλικας ΤΙΕ)
14. Καλογερόπουλος Ιωάννης (Β2+) (Ενήλικας ΤΙΕ)
15. Πουλάκης Μιχαήλ(Β2) (Ενήλικας ΤΙΕ)

C1

1. Δουρίδας Ιωάννης (Ενήλικας ΤΙΕ)
2. Ασημακόπουλος Γεώργιος (Ενήλικας ΤΙΕ)
3. Τυροβολά Βασιλική (Ενήλικας ΤΙΕ)
4. Νικολάου Αντώνιος (Ενήλικας ΤΙΕ)

C2

1. Ψιμούλης Γεώργιος (Β’ Γυμνασίου) – ECPE
2. Χρονόπουλος Νικόλαος (Β’ Γυμνασίου) – ECPE
3. Βαλσαμάκης Χρυσόστομος – ECPE
4. Qoshi Brunilda – ECPE
5. Γκανά Σταυρούλα – ECPE
6. Καρδαράκου Αγγελική (Ενήλικας ΤΙΕ)
7. Κανέλλου Παναγούλα (Ενήλικας ΤΙΕ)
8. Δαφνής Γεώργιος (Ενήλικας ΤΙΕ)
9. Κουρούσιας Ιωάννης (Ενήλικας ΤΙΕ)
10. Λαμπρόπουλος Δημήτριος (Ενήλικας ΤΙΕ)
11. Νοτόπουλος Αντώνιος (Ενήλικας ΤΙΕ)
12. Δούρου Εύη (Ενήλικας ΤΙΕ)
13. Καρατζιάς Κωνσταντίνος (Ενήλικας ΤΙΕ)
14. Κοκκίνης Γεώργιος (Ενήλικας ΤΙΕ)
15. Δημητρέλης Παναγιώτης (Ενήλικας ΤΙΕ)
16. Αγλαμίση Αικατερίνη (Ενήλικας ΤΙΕ)
17. Γκρίτζαλη θεοδώρα (Ενήλικας ΤΙΕ)

IELTS

  1. Τζόρβα Ιωάννα

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΓΑΛΛΙΚΩΝ

SORBONNE B2
1. Γιαννούλη Γλυκερία